فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

درباره ما

شرکت آرمان آتورپات با ارایه خدمات مشاوره اقتصادی، تحلیل بنیادی بازار و صنعت، تدوین استراتژی و مشاوره سازمانی، بهبود عملکرد، مشاوره ارزیابی صلاحیت و ارزش‌گذاری و ارایه سرویس‌های موضوعی در حوزه معدن و صنایع معدنی و فلزی، به مشتریان در عبور از دوره گذار فعلی به دوره پررقابت آتی و رشد و توسعه در فضای رقابتی آینده کمک کرده و به آنها دانشی می‌دهیم تا بجای چشم‌انتظار تحولات آینده بودن، خالق آینده خود باشند.

برای رفع چالش‌های خود با تیم مشاوره ما در ارتباط باشید.

Our Vision

شعار ما

ما سعی می‌کنیم با ارایه خدمات منحصر به‌فرد به مشتریان، به توسعه کسب و کار آن‌ها در فضای رقابتی آینده کمک کرده و شعار خود یعنی «بهترین پیش‌بینی آینده، خلق آن است» را محقق کنیم.

Mission

چشم‌انداز ما

تبدیل شدن به یک مشاور اقتصادی تراز اول بین‌المللی با شبکه‌ گسترده‌ای از شعب و دفاتر در بازارهای مهم دنیا

Who-We-Are

خدمات ما

خدمات مشاوره اقتصادی، تحلیل بنیادی بازار و صنعت، تدوین استراتژی و مشاوره سازمانی، بهبود عملکرد، مشاوره ارزیابی صلاحیت و ارزش‌گذاری و ارایه سرویس‌های موضوعی

درباره آرمان آتورپات

تسلط وسیع دولت بر ساختار صنعتی و اقتصادی کشور طی دهه‌های گذشته، باعث شده تمرکز سیاست‌های اقتصادی و صنعتی کشور، در راستای حمایت از مباحثی همچون اشتغال و محرومیت‌زدایی قرار گرفته و شاخص‌هایی همچون رقابت‌پذیری و سودآوری، در سایه این مباحث مغفول باقی بماند. در این ساختار، فضای چندانی به رشد بخش خصوصی داده نشده و بنگاه‌های بزرگ اقتصادی کشور، عموما در راستای برنامه‌هایی که دولت برای آنها مشخص نموده، حرکت نموده‌اند. طبعا در این فضا، توجه به مقولات بازار و اقتصاد، در درجه چندم اهمیت بوده و به همین دلیل، این مقولات جایگاه چندانی در ادبیات و برنامه‌های مدیران دولتی نداشته‌اند. از طرفی، با پیشرفت روند خصوصی‌سازی اقتصاد در کشور، بنگاه‌های بزرگ به سمت فعالیت و رقابت با رقبای داخلی و رقبای بزرگ بین‌المللی در بازارهای جهانی پیش رفته‌اند و این موضوع، ضعف این شرکت‌ها در مباحث اقتصادی صنعت را آشکار کرده است.
شرکت آرمان آتورپات با رسالت ارایه خدمات مشاوره‌ای برای صنایع معدنی، فلزی و صنایع وابسته، تشکیل شده و با هدف “تسهیل فرایند تصمیم‌گیری مدیران دولتی و مدیران ارشد صنایع مذکور” اقدام به ارایه فعالیت‌های خدمات مشاوره اقتصاد و مدیریت و خدمات مطالعاتی در زمینه تحلیل‌های بازار و صنعت، تحلیل‌های مالی و مدیریت ریسک و تدوین استراتژی‌های حاکمیتی و بنگاهی کرده است.
ما با در نظر گرفتن شرایط بازار داخلی و وابستگی‌های آن به بازارهای جهانی، خدمات خود را بر مبنای نیازهای مستقیم مشتریان پایه‌ریزی کرده و به منظور ارتقاء خدمات خود، همکاری‌های مشترکی با موسسات بین‌المللی معتبر در حوزه‌های کاری مختلف داریم.

ما بیش از ۱۰ سال تجربه حرفه‌ای داریم

۱۰
سابقه فعالیت

۲۶۰

پروژه کاری

۴۵۰۰

گزارش مطالعاتی

آنچه مشتریان ما می‌گویند

Blue-Separator-Line-Image

برخی از مشتریان ما

Blue-Separator-Line-Image