فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

استخدام

برای مواجهه و ارایه راهکار برای چالش‌های جدید، متنوع و متغیری که دنیا با آن روبروست، ما به نیروی انسانی خلاق، باهوش و متعهد خود متکی هستیم؛ همکاران ما، دلیل ارتقای سازمان ما و توانمندی آن در مواجهه و ارایه راهکارهای هوشمندانه و نوآورانه برای این چالش‌ها هستند.

با تیم منابع انسانی ما در ارتباط باشید.

چرا آرمان آتورپات را برای کار انتخاب کنیم؟

ما مجموعه‌ای دانش‌بنیان، خلاق و مبتکر، مسئولیت‌پذیر و پاسخگو، به‌‌روز و هم‌افزا و نتیجه‌گرا هستیم که به پشتوانه نیروی انسانی متخصص، باهوش و متعهد خود، بهترین خدمات را در کیفیت بالا و در کمترین زمان ممکن، به مشتریان ارایه داده و ابزار لازم را برای اتخاذ تصمیمات درست و سریع، به آنها می‌دهیم.

فرشید سلطان‌زاده

مدیرعامل شرکت مشاوره اقتصادی آرمان آتورپات

همکاران و فرهنگ سازمانی

هر روز کاری ما، در کنار تعدادی از الهام بخش‌ترین و با انگیزه‌ترین افراد در حوزه ارایه خدمات مشاوره سپری می‌شود. آنها در خط مقدم مواجهه با چالش‌ها و ارایه ایده‌های خلاقانه و فناورانه هستند. چنین تمرکزی بر نیروی انسانی متخصص و متعهد که به دنبال دستیابی به اهداف توسعه پایدار و خلق بهترین‌ها هستند، محیط کاری متمایز و دلپذیری را ایجاد می‌کند.

ما با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای و ارزش‌های انسانی، به عدالت و ایجاد مساوات در برخوردای از حق یادگیری و رشد متعهد هستیم و تلاش می‌کنیم با ایجاد احساس ارزشمند بودن، نقشی موثر در ارتقای کیفیت زندگی و شغلی همکارانمان داشته باشیم.

ارزش‌ها و اصول اخلاقی

مشتری‌گرایی، ابداع و نوآوری، به‌روز بودن، الزام به نتیجه‌گرایی، هم‌افزایی و مسئولیت‌پذیری، مهم‌ترین ارزش‌های ما هستند. ما صادق، خیرخواه و منصف هستیم و پیشرفت صنعت و اقتصاد کشور و توسعه پایدار جامعه، هدف فعالیت حرفه‌ای و ترسیم‏‌کننده مسیر فعالیت‏‌های مشاوره‌ای ما است.

بر این باور هستیم که منافع ملی بلندمدت کشور با خلق ثروت مبتنی بر رشد اقتصادی و ارتقای دانش و فناوری در صنعت تامین خواهد شد و معتقدیم هر ریال از سرمایه‌های این کشور که در اختیار دولت و بخش خصوصی است، جزئی از منافع ملی کشور بوده و باید به بهترین شکل ممکن محافظت شده و اتلاف نشود.

آینده روش کسب‌وکار

پیش‌بینی‌های موجود حاکی از این موضوع است که کسب‌وکار ما حتی در فضای بین‌المللی نیز در حال رشد بوده و افق‌های روشن‌تری را می‌توان برای آن انتظار داشت. در حالی که در سال ۲۰۲۰، کسب‌و‌کار مربوط به مطالعات اقتصادی و ارایه خدمات مشاوره در این حوزه، رده ۱۴ را در میان بهترین و سودآورترین کسب‌وکارها در اختیار داشت، انتظار می‌رود این فعالیت در سال ۲۰۳۰ به هفتمین کسب‌وکار موفق و سودآور تبدیل شود. علاوه بر این، برآورد می‌شود کسب‌وکارهای مرتبط با گردآوری و تحلیل داده، بازار کار به مراتب بهتری را طی دهه‌های آینده تجربه کنند.

سازمان ارتقا دهنده و در حال توسعه

کسب‌وکار ما در طول دوره فعالیت خود، با تکیه بر توان نیروی انسانی سازمان، همواره در حال رشد و ارتقا بوده است. ما با توسعه مستمر کسب‌وکار، به صورت مداوم موقعیت‌های شغلی جدیدی را در سازمان ایجاد می‌کنیم که فرصت ارتقا را برای همکارانی که توانمندی‌های خود را ثابت کرده‌اند، فراهم می‌آورد. در ساختار پویا و در حال توسعه ما، بهترین‌ها در انتظار شیفتگان رشد و یادگیری است.

دانش و تخصص ما

ما مجموعه‌ای دانش‌بنیان در حوزه ارایه خدمات تجاری‌سازی هستیم که به صورت اختصاصی، خدمات مشاوره اقتصادی و مدیریتی را در حوزه معدن و صنایع معدنی و صنایع وابسته ارایه می‌دهیم. چنین تمرکز و تخصصی باعث شده کسب‌وکار ما در طول سابقه فعالیت خود، به سرعت رشد کرده و در بالاترین سطوح ممکن به مهم‌ترین سازمان‌های دولتی، شرکت‌های بزرگ معدنی کشور، هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری و… خدمات ارایه دهیم.

ساختار آموزشی و ویژه

همکاران ما، رکن اصلی روند رو به توسعه سازمان هستند و به همین دلیل ما همواره در حال سرمایه‌گذاری بر روی همکاران و نیروی‌های تازه‌وارد هستیم. ما با به چالش کشیدن همکاران و آموزش‌های ساختاریافته و راهنمایی‌های حین کار، مهارت‌های آنها را ارتقا داده و از آنها برای رشد و ارتقا و کسب موقعیت‌های جدید و بهتر شغلی، حمایت می‌کنیم.

برای آشنایی با فرصت‌های شغلی موجود در مجموعه شرکت آرمان آتورپات، کلیک کنید...