فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

ذره‌بین بازار

فراتر از برنامه عمل کنید

برای دریافت پیش‌بینی قیمت‌ها با تحلیلگران ما در ارتباط باشید.

آنچه در ذره‌بین بازار ارایه می‌دهیم

برآورد تراز بازار کالا، نیازمند مدل‌سازی دقیق از جریان مواد در بازار به‌همراه شناسایی تمامی حلقه‌های زنجیره تامین و بازیگران کلیدی بازار است. تصمیم‌گیری بر اساس برآوردی صحیح از موجودی انبار کالا در بازار و وضعیت کسری یا مازاد عرضه آن، به فعالان بازار کمک می‌کند تا در مدیریت سرمایه خود عملکرد بهتری داشته باشند. ذره‌بین بازار فلزات‌پلاس شامل خدمات زیر می‌شود:

  •  تجارت کالا در جهان و ایران
  • عملکرد تولیدی شرکت‌های فعال در بازار
  •  جریان تولید، تجارت و مصرف کالا
  •  موجودی انبار شرکت‌های فعال در بازار

تحلیل‌های بازار و پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت فلزات‌پلاس، به‌مثابه فانوس راه و بادبانی است که یک بنگاه اقتصادی در دریای متلاطم بازار را با آرامش خیال به ساحل موفقیت می‌رساند.

کسری یا مازاد عرضه؟

تجارت کالا اگرچه، جهت خالص حرکت کالا در بازار داخلی را نشان می‌دهد، با توجه به مدل جریان بازار، تراز بازار کالا را نیز به‌تصویر می‌کشد. عدم آگاهی از وضعیت بازار داخلی، برخی فعالان را متضرر می‌سازد که در صورت آگاهی، می‌توانستند بهتر از واقعیت عمل کنند.

مزیت‌های فلزات‌پلاس برای فعالان بازار

  1. پوشش حجم و ارزش تجارت کالا در جهان و ایران
  2.  تحلیل جریان تولید، تجارت و مصرف کالا در بازار داخلی
  3.  تحلیل عملکرد تولیدی شرکت‌های فعال در بازار کالا
  4.  تحلیل موجودی انبار شرکت‌های فعال در بازار کالا

با ما در ارتباط باشید...

با فلزات‌پلاس، فردا را متمایز خلق کنید...

سایر خدمات فلزات‌پلاس...

افق بازار

پیش‌بینی قیمت فلزات در بازارهای جهانی و نرخ تسعیر ارز به‌ویژه دلار در بازار داخلی، برای آینده کوتاه و میان‌مدت در این خدمات از فلزات پلاس ارایه می‌شود.

نبض بازار

ارایه و تحلیل قیمت‌ها و شاخص‌ها در بازارهای جهانی و داخلی شامل بورس فلزات لندن، بورس آتی شانگهای و بورس کالای ایران در این خدمات فلزات پلاس انجام می‌شود.

نظرسنجی بازار

نتیجه آرای تحلیل‌گران و فعالان بازار در خصوص آینده کوتاه‌مدت بازار کامودیتی در جهان و ارز در ایران که به‌طرق متفاوت جمع‌آوری شده است، در این خدمات فلزات پلاس نشان داده می‌شود.

روی خط بازار

چکیده و تحلیل آخرین اخبار مهم و موثر بر بازار جهانی و داخلی به‌همراه گفت‌وگو با فعالان صنعت و بازار ارز کشور با موضوع مهم‌ترین مسایل و رویدادها در این خدمات فلزات پلاس قرار گرفته است.

چارچوب بازار

وضعیت محیط کلان کشور از جوانب مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، تکنولوژی، زیست‌محیطی و حقوقی در کنار تحلیل محیط رقابت صنعت در این خدمات فلزات پلاس مورد بررسی قرار می‌گیرد.