فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

روی خط بازار

در جریان بازار باشید

برای دریافت پیش‌بینی قیمت‌ها با تحلیلگران ما در ارتباط باشید.

آنچه در روی خط بازار ارایه می‌دهیم

جریان‌های خبری یکی از گرداب‌های بازار است که در صورت عدم اشراف فعالان و تحلیلگران بر بازار، تصمیم‌گیری‌های نادرست به‌بار می‌آورد. بنابراین، پالایش اخبار و بررسی مهم‌ترین و موثرترین آن‌ها در میان سیل اخبار موثق و ناموثق روزانه در کنار بیان دیدگاه‌ها و دغدغه‌های فعالان بازار کالا و ارز، اشراف لازم بر بازار را در اختیار مشترکین می‌گذارد. روی خط بازار فلزات‌پلاس شامل خدمات زیر می‌شود:

  • اخبار مهم و موثر بازار خارجی
  •  گفت‌وگو با صنعت و بازار کالا
  • اخبار مهم و موثر بازار داخلی
  • گفت‌و‌گو با بازار ارز

تحلیل‌های بازار و پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت فلزات‌پلاس، به‌مثابه فانوس راه و بادبانی است که یک بنگاه اقتصادی در دریای متلاطم بازار را با آرامش خیال به ساحل موفقیت می‌رساند.

روی خط بازار

دریافت موضوعات خبری متنوع از مسیرهای متفاوت در فضای مجازی، امروزه فعالان صنعت و بازار را با حجم غیر قابل کنترلی از آمار و اطلاعاتی که لزوما صحیح و قابل اتکا نیستند مواجه کرده است؛ چالش پالایش اخبار و راستی‌آزمایی آن‌ها یکی از دغدغه‌های اصلی بازار در شرایط کنونی است.

مزیت‌های فلزات‌پلاس برای فعالان بازار

  1. پالایش و انتشار اخبار مهم و موثر در بازار خارجی
  2. پالایش و انتشار اخبار مهم و موثر در بازار داخلی
  3. ارایه دیدگاه‌ها و دغدغه‌های فعالان بازار کالا
  4. ارایه دیدگاه‌ها و جریان‌های فعالان بازار ارز

با ما در ارتباط باشید...

با فلزات‌پلاس، فردا را متمایز خلق کنید...

سایر خدمات فلزات‌پلاس ...

افق بازار

پیش‌بینی قیمت فلزات در بازارهای جهانی و نرخ تسعیر ارز به‌ویژه دلار در بازار داخلی، برای آینده کوتاه و میان‌مدت در این خدمات از فلزات پلاس ارایه می‌شود.

نبض بازار

ارایه و تحلیل قیمت‌ها و شاخص‌ها در بازارهای جهانی و داخلی شامل بورس فلزات لندن، بورس آتی شانگهای و بورس کالای ایران در این خدمات فلزات پلاس انجام می‌شود.

نظرسنجی بازار

نتیجه آرای تحلیل‌گران و فعالان بازار در خصوص آینده کوتاه‌مدت بازار کامودیتی در جهان و ارز در ایران که به‌طرق متفاوت جمع‌آوری شده است، در این خدمات فلزات پلاس نشان داده می‌شود.

ذره‌بین بازار

ارایه تحلیل از آمار و عملکرد صنعت در جهان و ایران شامل تجارت جهانی محصولات، نرخ بهره‌برداری داخلی صنعت و میزان تولید و موجودی انبار شرکت‌های فعال در این خدمات فلزات پلاس انجام می‌گیرد.

چارچوب بازار

وضعیت محیط کلان کشور از جوانب مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، تکنولوژی، زیست‌محیطی و حقوقی در کنار تحلیل محیط رقابت صنعت در این خدمات فلزات پلاس مورد بررسی قرار می‌گیرد.