فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

حرفه‌های شغلی

برای مواجهه و ارایه راهکار برای چالش‌های جدید، متنوع و متغیری که دنیا با آن روبروست، ما به نیروی انسانی خلاق، باهوش و متعهد خود متکی هستیم؛ همکاران ما، دلیل ارتقای سازمان ما و توانمندی آن در مواجهه و ارایه راهکارهای هوشمندانه و نوآورانه برای این چالش‌ها هستند.

با تیم منابع انسانی ما در ارتباط باشید.

کارکنان ما، دلیل ارتقای سازمان ما هستند

محوریت فعالیت ما در شرکت آرمان آتورپات، بر نیروی انسانی بنا شده است. از این رو، توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز برای رشد و ارتقای حرفه‌ای کارکنان در کنار اطمینان از رضایت و بهبود سطح کیفی زندگی آن‌ها برای ما بسیار مهم است.

افراد خلاق، متعهد و علاقه‌مند به یادگیری، تیم ما را تشکیل می‌دهند

هسته اصلی شرکت آرمان آتورپات، توسط فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی شکل گرفت که با تکیه بر قدرت یادگیری و ذهن خلاق و تحلیل‌گر، خدمات با کیفیت و ارزنده‌ای را در حوزه مشاوره اقتصادی و مدیریتی به مشتریان ارایه می‌دهند. با توسعه ساختار شرکت، امروزه طیف گسترده‌ای از فارغ‌التحصیلان رشته‌های مختلف در تیم ما حضور دارند و هر فرد با استعداد دارای خلاقیت، تعهد و علاقه‌مند به رشد و کارهای فکری و ذهنی، می‌تواند در تیم ما نقشی داشته باشد.

تحلیل‌گر بازار

تحلیل‌گران بازار ما، متخصصانی در هر حوزه از بازار به‌حساب می‌آیند که با استفاده از مدل‌سازی‌ها، تحلیلی بنیادی از بازار مربوط به صنایع فلزی و معدنی ارایه داده و وضعیت آتی بازار را شامل عرضه، تقاضا، شدت رقابت و… پیش‌بینی می‌کنند.

تحلیل‌گر اقتصاد

تحلیل‌گران اقتصاد ما، به ارزیابی محیط کلان اقتصادی می‌پردازند و با اتکا بر مدل‌های اقتصاد کلان، علاوه بر تحلیل آن وضعیت آتی آن را نیز پیش‌بینی می‌کنند.

مشاور بازار

مشاوران ما، در ارتباط با کارفرمایان ما هستند و با توجه به نیاز مشتریان ما، مدل‌هایی مورد نیاز برای پاسخ به سوالات مشتریان تهیه کرده و مطابق با شرح خدمات مورد نیاز کارفرمایان، تحلیل‌های خود را ارایه می‌دهند.

مترجم

مترجمان ما، در برگرداندن گزارش‌ها و تحلیل‌ها از زبان‌های بین‌المللی به زبان فارسی و برعکس، ما را یاری می‌کنند. این افراد در توسعه کسب و کار ما فراتر از مرزها و در بازارهای بین‌المللی، نقشی مهم را ایفا می‌کنند.

جمع‌آوری اطلاعات

گردآوردندگان اطلاعات، که پشتیبان تیم تحلیل‌گران و مشاوران به‌حساب می‌آیند، پایگاه‌های اطلاعاتی و آماری را به‌روز کرده و به‌طور مستمر آمار و اطلاعات را پایش می‌کنند تا از دقت، صحت و سقم اطلاعات اطمینان خاطر حاصل کنند.

فناوری اطلاعات

کارشناسان فناوری اطلاعات از دیگر نیروی پشتیبان ما به‌حساب می‌آیند تا زیرساخت‌های لازم برای هم‌افزایی تیم‌های مختلف و بهینه‌سازی عملکرد آن‌ها را فراهم می‌کنند. با بزرگ‌تر شدن سازمان، نقش این افراد پررنگ‌تر می‌شود.

توسعه بازار

کارکنان بخش توسعه بازار ما از مهارت‌های تحلیلی بسیار قوی برخودار بوده و نقش بسیار اساسی در توسعه کسب و کار ما دارند؛ آن‌ها در راستای توسعه بازار محصولات و خدمات شرکت و افزایش فروش تلاش می‌کنند.

منابع انسانی

سرمایه اصلی ما سرمایه‌های انسانی ما هستند که به منظور تحقق اهداف مجموعه ما فعالیت می‌کنند؛ کارکنان مجوعه ما در بخش منابع انسانی، در راستای جذب، آموزش، افزایش بهره‌وری، ارتقای رضایت‌مندی شغلی و ارائه خدمات اداری فعالیت می‌کنند.

مالی

بخش مالی سازمان ما بخشی بسیار حیاتی بوده و کارکنان مالی ما با فعالیت‌هایی چون تهیه بودجه، استفاده از وجوه، حسابداری، دریافت پرداخت، ارزیابی ریسک و … در راستای تحقق اهداف سازمان نقش ایفا می‌کنند.

برای آشنایی با فرآیند استخدام در مجموعه شرکت آرمان آتورپات، کلیک کنید...