فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

تحلیل بازار و صنعت

فرصت‌های جدید کسب و کارتان را کشف کنید.

برای رفع چالش‌های خود با تیم مشاوره ما در ارتباط باشید.

قدم بعدی را با اطمینان بیشتری بردارید

شناسایی فرصت‌های مناسب و جدید هر کسب و کاری، نیازمند درکی عمیق و پویا از روند نوسانات فعلی و آتی بازارهای مختلف و همین‌طور امکان شناسایی و کمی‌سازی ریسک‌های حاکم بر این کسب و کار است.
دانش عمیق ما در بازار حوزه معدن و صنایع معدنی و اقتصاد کلان، به شما کمک می‌کند درک آگاهانه‌ای از آنچه پیشِ روی فعالیت حرفه‌ای شما قرار دارد، به دست آورید؛ نقاط تاریک و مبهم کسب و کارتان را به روشنی و با شفافیت بیشتری ببینید و در بهترین زمان، بهترین تصمیم را بگیرید. ما انواع خدمات متناسب با نیازهای شما را ارائه می دهیم؛ از جمله:

  • تحلیل روندهای صنعت
  • مطالعات بازار کامودیتی‌ها و بسط دقیق و کامل عرضه، تقاضا و چشم‌اندازهای قیمت
  • ارزیابی و الگوبرداری رقبا در سطوح واحد، شرکت و کشور
  • سناریوپردازی به منظور تعیین اثر ریسک‌های مطلوب و نامطلوب

ما با ارایه خدمات مشاوره اقتصادی، تحلیل بنیادی بازار و صنعت، تدوین استراتژی و ارایه سرویس‌های موضوعی، به مشتریان در عبور از دوره گذار فعلی به دوره پررقابت آتی کمک می‌کنیم.

ما چگونه به شما کمک می‌کنیم

تحلیل‌ها و دانش تخصصی مشاوران ما به شما کمک می‌کند درکی جامع و به‌روز از وضعیت عوامل بنیادی بازار و صنعت نظیر روند عرضه و تقاضا، نوسانات قیمتی، تجارت داخلی و خارجی محصولات و وضعیت صنایع مصرف‌کننده و فضای سیاسی و تجاری حاکم بر بخش معدن و صنایع معدنی را به دست آورید.
تیم مشاوران ما، با در اختیار داشتن تحلیل‌های اختصاصی و دسترسی به بانک‌های اطلاعاتی قوی و انحصاری، خدمات وسیعی را برای بازیگران مختلف صنعت ارایه می‌دهد. خدمات ما نیازهای مشاوره اقتصادی کلیه شرکت‌های تولیدی فعال در زنجیره معدن و صنایع معدنی و همین‌طور صنایع پشتیبان آنها نظیر شرکت‌های مشاوره مهندسی، بانک‌ها و هلدینگ‌های سرمایه‌گذاری، دولت و سازمان‌های حاکمیتی و تمامی مشتریان و تامین‌کنندگان خدمات و کالاهای مورد نیاز زنجیره را تحت پوشش قرار می‌دهد.

۱۳ +

سال سابقه فعالیت

۲۸۰ +

پروژه کاری

۵۰۰۰ +

گزارش مطالعاتی

به سوالات شما پاسخ می‌دهیم

پاسخ‌های ما به سوالات شما در خصوص آینده کسب و کارتان، به شما تحلیلی جامع از عوامل بنیادین حاکم بر بازار و صنعت ارایه می‌دهد؛ پرسش‌هایی نظیر:

  • چشم‌انداز کوتاه‌مدت یا بلندمدت کسب و کارهای مختلف حوزه معدن و صنایع معدنی چیست؟
  • چه عواملی بر نوسانات قیمتی بازارها تاثیر می‌گذارد و این عوامل چگونه دستخوش تغییرات می‌شوند؟
  • بازارهای مختلف با چه خطرات صعودی و نزولی مواجه هستند؟
  • قوانین جدید چگونه می‌تواند بر یک کسب و کار و بازیگران آن تأثیر بگذارد؟
  • چه سناریوهایی بر بازار حاکم بر یک کسب و کار، قابل تصور هست و برای هر یک، چه آمادگی‌هایی باید داشته باشیم؟
  • چه فرصت‌های جدیدی در بخش‌های مختلف یک زنجیره و یا مناطق دیگر جغرافیایی وجود دارد؟

با ما در ارتباط باشید...

سوالاتی که در مورد کسب و کار خود دارید را با ما در میان بگذارید.

راه‌کارهای ما

مشاوره اقتصادی

با شناخت دقیق و عمیقی که نسبت به عوامل تاثیرگذار صنعت داریم، به شما در تصمیم‌گیری در مهم‌ترین تصمیمات تجاری‌تان کمک می‌کنیم.

استراتژی و سازمان

با بهره‌گیری از دیدگاه‌های عمیق و یکپارچه تیم تخصصی، به شما در ارزیابی و عملیاتی‌ کردن استراتژی‌های‌تان، با بهینه‌سازی منابع و سازمان کمک می‌کنیم.

بهبود عملکرد

شاخص‌های بهره‌وری عملکرد شما را با بررسی دقیق وضعیت آنها، ارزیابی کرده و بهره‌وری شما را با توجه به وضعیت محیط صنعت و مزیت‌های شما و فرصت‌های پیشِ‌رو ارتقا می‌دهیم.