فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

افق بازار

چشم‌اندازی قابل اتکا برای تصمیم‌گیری

برای دریافت پیش‌بینی قیمت‌ها با تحلیلگران ما در ارتباط باشید.

آنچه در افق بازار ارایه می‌دهیم

ورود سرمایه‌گذاران به بازار کالا، سبب شده است تا دامنه نوسان قیمت‌ها، به‌شدت بیشتر و بازه زمانی تغییرات آن‌ها بسیار کوچک‌تر شود. در نتیجه شکل‌گیری حباب‌های قیمتی، تقریبا تمامی کالاها را تحت تاثیر قرار داده و فرآیند تصمیم‌گیری برای قدم بعدی فعالان صنعت و بازار را دشوارتر ساخته است. در چنین شرایطی، نخستین گام تصمیم‌گیری بهینه، پیش‌بینی رفتار آتی بازار است که افق بازار فلزات‌پلاس با ارایه پیش‌بینی‌های مبتنی بر تحلیل‌های تکنیکال و فاندامنتال و نظرات فعالان بازار، انجام این مهم را ساده می‌سازد. افق بازار فلزات‌پلاس شامل خدمات زیر می‌شود:

  • پیش‌بینی بورس کالای ایران
  • شناسایی محرک‌های بازار کالا
  • تحلیل تکنیکال و فاندامنتال کالا و ارز
  • سناریوپردازی در بازار کالا و ارز

تحلیل‌های بازار و پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت فلزات‌پلاس، به‌مثابه فانوس راه و بادبانی است که یک بنگاه اقتصادی در دریای متلاطم بازار را با آرامش خیال به ساحل موفقیت می‌رساند.

در تماشای افق بازار

گزارش‌های متعدد خارجی برای تامین نیاز فعالان صنعت و بازار به پیش‌بینی و چشم‌انداز قابل اطمینانی از بازار کالا پای خود را به کشور باز کرده‌اند؛ اما این گزارش‌ها تنها به پیش‌بینی بازارهای جهانی و حدالمقدور منطقه‌ای می‌پردازند و در بررسی بازار داخلی کالا و ارز ایران ناتوانند.

مزیت‌های فلزات‌پلاس برای فعالان بازار

  1. پیش‌بینی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت بازار کالای خارجی و داخلی
  2. پیش‌بینی کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت بازار ارز دولتی و آزاد کشور
  3. سناریوپردازی وقوع شرایط متفاوت در بازار ارز و کالا
  4. شناسایی عوامل کلیدی و کلان‌روندهای موثر بر بازار ارز و کالا

با ما در ارتباط باشید...

با فلزات‌پلاس، فردا را متمایز خلق کنید...

سایر خدمات فلزات‌پلاس ...

نبض بازار

ارایه و تحلیل قیمت‌ها و شاخص‌ها در بازارهای جهانی و داخلی شامل بورس فلزات لندن، بورس آتی شانگهای و بورس کالای ایران در این خدمات فلزات پلاس انجام می‌شود.

نظرسنجی بازار

نتیجه آرای تحلیل‌گران و فعالان بازار در خصوص آینده کوتاه‌مدت بازار کامودیتی در جهان و ارز در ایران که به‌طرق متفاوت جمع‌آوری شده است، در این خدمات فلزات پلاس نشان داده می‌شود.

ذره‌بین بازار

ارایه تحلیل از آمار و عملکرد صنعت در جهان و ایران شامل تجارت جهانی محصولات، نرخ بهره‌برداری داخلی صنعت و میزان تولید و موجودی انبار شرکت‌های فعال در این خدمات فلزات پلاس انجام می‌گیرد.

روی خط بازار

چکیده و تحلیل آخرین اخبار مهم و موثر بر بازار جهانی و داخلی به‌همراه گفت‌وگو با فعالان صنعت و بازار ارز کشور با موضوع مهم‌ترین مسایل و رویدادها در این خدمات فلزات پلاس قرار گرفته است.

چارچوب بازار

وضعیت محیط کلان کشور از جوانب مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، تکنولوژی، زیست‌محیطی و حقوقی در کنار تحلیل محیط رقابت صنعت در این خدمات فلزات پلاس مورد بررسی قرار می‌گیرد.