فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

خدمات

ما چشم‌اندازی را برای شما ترسیم می‌کنیم که آینده کسب‌وکار خود را متمایز خلق کنید.

برای دریافت پیش‌بینی قیمت‌ها با تحلیلگران ما در ارتباط باشید.

تمایز رمز موفقیت فلزات پلاس

فلزات پلاس، تحلیلگر حوزه اقتصاد و بازار ارز و صنایع معدنی و فلزی است که محصولات و خدمات خود را به صورت اشتراکی عرضه می‌کند. مشترکین فلزات‌پلاس شامل فعالان صنعتی، تجار، سرمایه‌گذاران و مشاوران در بازارهای مواد اولیه و فولاد خام، محصولات فولادی، آلومینیوم، مس و ارز می‌شود.

فلزات‌پلاس‌‌، خدمات و محصولاتی به شما ارایه می‌دهد که در دریای مواج بازار‌، با اطمینان خاطر کشتی کسب‌وکار خود را به مقصد برسانید.

خدمات فلزات پلاس در گزارش‌ها

افق بازار

پیش‌بینی قیمت فلزات در بازارهای جهانی و نرخ تسعیر ارز به‌ویژه دلار در بازار داخلی، برای آینده کوتاه و میان‌مدت در این خدمات از فلزات پلاس ارایه می‌شود.

نبض بازار

ارایه و تحلیل قیمت‌ها و شاخص‌ها در بازارهای جهانی و داخلی شامل بورس فلزات لندن، بورس آتی شانگهای و بورس کالای ایران در این خدمات فلزات پلاس انجام می‌شود.

نظرسنجی بازار

نتیجه آرای تحلیل‌گران و فعالان بازار در خصوص آینده کوتاه‌مدت بازار کامودیتی در جهان و ارز در ایران که به‌طرق متفاوت جمع‌آوری شده است، در این خدمات فلزات پلاس نشان داده می‌شود.

ذره‌بین بازار

ارایه تحلیل از آمار و عملکرد صنعت در جهان و ایران شامل تجارت جهانی محصولات، نرخ بهره‌برداری داخلی صنعت و میزان تولید و موجودی انبار شرکت‌های فعال در این خدمات فلزات پلاس انجام می‌گیرد.

روی خط بازار

چکیده و تحلیل آخرین اخبار مهم و موثر بر بازار جهانی و داخلی به‌همراه گفت‌وگو با فعالان صنعت و بازار ارز کشور با موضوع مهم‌ترین مسایل و رویدادها در این خدمات فلزات پلاس قرار گرفته است.

چارچوب بازار

وضعیت محیط کلان کشور از جوانب مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، تکنولوژی، زیست‌محیطی و حقوقی در کنار تحلیل محیط رقابت صنعت در این خدمات فلزات پلاس مورد بررسی قرار می‌گیرد.