فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

نبض بازار

بازار کالا و ارز در مشت شما

برای دریافت پیش‌بینی قیمت‌ها با تحلیلگران ما در ارتباط باشید.

آنچه در نبض بازار ارایه می‌دهیم

تاثیرپذیری بازار کالا از مسایل متفاوتی چون مقررات دولتی، اخبار و اتفاقات بازار داخلی و همچنین بازار ارز، بیانگر اهمیت عوامل مختلف بر بازار کالای کشور فراتر از قیمت در بازارهای جهانی و منطقه‌ای است. این در حالی است که نوسانات بازار ارز آزاد و دولتی و اخبار و اطلاعات موثر بر آن‌ها نیز، به‌نوبه خود بازار کالا را دستخوش تغییرات قابل ملاحظه‌ای می‌سازد. نبض بازار فلزات‌پلاس شامل خدمات زیر می‌شود:

  • روند بازار کالا در جهان و ایران
  • روند بازار ارز دولتی و آزاد

تحلیل‌های بازار و پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت فلزات‌پلاس، به‌مثابه فانوس راه و بادبانی است که یک بنگاه اقتصادی در دریای متلاطم بازار را با آرامش خیال به ساحل موفقیت می‌رساند.

ضربان نبض بازار

روند بازار کالای کشور چه در بورس کالا و چه در بازار آزاد، مبتنی بر عوامل متعددی است که تنها یکی از آن‌ها قیمت‌های جهانی یا منطقه‌ای است. علاوه بر این، بازار ارز کشور نیز تاثیر مستقیم و قابل توجهی بر روند بازار کالا دارد که هیچ کدام در گزارش‌های تحلیلی و مطالعاتی موسسات بین‌المللی یافت نمی‌شود.

مزیت‌های فلزات‌پلاس برای فعالان بازار

  1. روند قیمت کالاها در بازار بورس کالا و تحلیل وضعیت آن
  2. روند قیمت کالاها در بازار آزاد و تحلیل وضعیت آن
  3. روند نرخ تسعیر ارز در بازار آزاد و دولتی و تحلیل آن
  4. پوشش اخبار و اتفاقات بازار داخلی و تحلیل آن

با ما در ارتباط باشید...

با فلزات‌پلاس، فردا را متمایز خلق کنید...

سایر خدمات فلزات‌پلاس...

افق بازار

پیش‌بینی قیمت فلزات در بازارهای جهانی و نرخ تسعیر ارز به‌ویژه دلار در بازار داخلی، برای آینده کوتاه و میان‌مدت در این خدمات از فلزات پلاس ارایه می‌شود.

نظرسنجی بازار

نتیجه آرای تحلیل‌گران و فعالان بازار در خصوص آینده کوتاه‌مدت بازار کامودیتی در جهان و ارز در ایران که به‌طرق متفاوت جمع‌آوری شده است، در این خدمات فلزات پلاس نشان داده می‌شود.

ذره‌بین بازار

ارایه تحلیل از آمار و عملکرد صنعت در جهان و ایران شامل تجارت جهانی محصولات، نرخ بهره‌برداری داخلی صنعت و میزان تولید و موجودی انبار شرکت‌های فعال در این خدمات فلزات پلاس انجام می‌گیرد.

روی خط بازار

چکیده و تحلیل آخرین اخبار مهم و موثر بر بازار جهانی و داخلی به‌همراه گفت‌وگو با فعالان صنعت و بازار ارز کشور با موضوع مهم‌ترین مسایل و رویدادها در این خدمات فلزات پلاس قرار گرفته است.

چارچوب بازار

وضعیت محیط کلان کشور از جوانب مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، تکنولوژی، زیست‌محیطی و حقوقی در کنار تحلیل محیط رقابت صنعت در این خدمات فلزات پلاس مورد بررسی قرار می‌گیرد.