فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

شرکت‌های سرمایه‌گذاری

با مشاوره ویژه و اختصاصی ما، قدرت ریسک‌پذیری خود را افزایش داده و با بینشی عمیق از تحولات آینده بازار و صنعت، بیشترین بازده را از سرمایه‌گذاری‌های خود در حوزه معدن و صنایع معدنی به دست آورید.

برای رفع چالش‌های خود با تیم مشاوره ما در ارتباط باشید.

افزایش قیمت مواد معدنی به ویژه در دو دهه اخیر، باعث شده زنجیره معدن و صنایع معدنی به عنوان یکی از حوزه‌های سودآور مورد توجه شرکت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ و کوچک در دنیا قرار بگیرد. رشد سریع اقتصادی چین و دیگر اقتصادهای نوظهور، منجر به افزایش قیمت کالاهای مختلف منجمله محصولات معدنی شده و این روند، سودهای قابل توجهی را نصیب شرکت‌های فعال در زنجیره این صنایع کرده است؛ این موضوع از طرفی باعث شکل‌گیری صندوق‌ها و شرکت‌های جدید سرمایه‌گذاری در زنجیره صنایع معدنی شده و از سویی دیگر، سرمایه‌گذاری‌های تولیدی و کاغذی در حوزه معدن و صنایع معدنی را در پورتفولیوی شرکت‌های سرمایه‌گذاری قدیمی افزایش داده است.
این رویکرد بین‌المللی در داخل کشور نیز رخ داده و طی چند دهه گذشته، شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلفی یا در حوزه معدن و صنایع معدنی سرمایه‌گذاری کرده‌اند و یا شرکت‌های تخصصی برای سرمایه‌گذاری در این حوزه شکل گرفته‌اند. از مهم‌ترین چالش‌های پیش روی این شرکت‌ها می‌توان به بازار پرنوسان محصولات معدنی اشاره کرد که باعث می‌شود سیاست‌گذاری و تصمیم‌گیری این شرکت‌ها برای مدیریت کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت دارایی‌ها و سبد سرمایه‌گذاری‌ها را تحت‌الشعاع قرار دهد.
شرکت مشاوره اقتصادی آرمان آتورپات با تکیه بر تخصص و تجربه مشاوران خود و مزیت‌های انحصاری همچون در اختیار داشتن بانک‌های اطلاعاتی و مدل‌های اختصاصی تحلیل و پیش‌بینی، خدمات ارزنده‌ای را در اختیار شرکت‌های سرمایه‌گذاری فعال در حوزه معدن و صنایع معدنی قرار می‌دهد که از جمله مهم‌ترین خدمات قابل ارایه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مطالعات بازار کامودیتی‌ها و بسط دقیق و کامل عرضه، تقاضا و چشم‌اندازهای قیمت
  • اولویت‌بندی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تدوین استراتژی سرمایه‌گذاری
  • تدوین استراتژی ورود و رشد
  • ارزیابی و ارزش‌گذاری سبد دارایی‌ها و مدل‌سازی مالی
  • مطالعات پیش امکان‌سنجی، امکان‌سنجی و بازنگری
  • تهیه و تحلیل طرح‌های تجاری
  • ارزیابی عدم قطعیت، ریسک و سناریوپردازی
  • ارزش‌گذاری پورتفولیو و تجدید ساختار

کاملا اختصاصی حوزه مشاوره اقتصادی

ما با اشراف کامل بر اهمیت موضوع تمایز بین خدمات مشاوره اقتصادی و مشاوره مهندسی، خدمات خود را بر ارایه خدمات مشاوره اقتصادی متمرکز نموده‌ایم تا علاوه بر عمق بخشیدن به دانش و تخصص خود، به عنوان یک مشاور بی‌طرف، بهترین خدمات را به مشتریان ارایه نماییم.

۱۳ +

سال سابقه فعالیت

۲۸۰ +

پروژه کاری

۵۰۰۰ +

گزارش مطالعاتی

راه‌کارهای ما

مشاوره اقتصادی

با شناخت دقیق و عمیقی که نسبت به عوامل تاثیرگذار صنعت داریم، به شما در تصمیم‌گیری در مهم‌ترین تصمیمات تجاری‌تان کمک می‌کنیم.

استراتژی و سازمان

با بهره‌گیری از دیدگاه‌های عمیق و یکپارچه تیم تخصصی، به شما در ارزیابی و عملیاتی‌ کردن استراتژی‌های‌تان، با بهینه‌سازی منابع و سازمان کمک می‌کنیم.

بهبود عملکرد

شاخص‌های بهره‌وری عملکرد شما را با بررسی دقیق وضعیت آنها، ارزیابی کرده و بهره‌وری شما را با توجه به وضعیت محیط صنعت و مزیت‌های شما و فرصت‌های پیشِ‌رو ارتقا می‌دهیم.

تحلیل صنعت

با تمرکز و تسلط بر عوامل تاثیرگذار محیط صنعت و محیط کلان، بینش عمیقی در خصوص وضعیت صنعت و تحلیل‌های مرتبط را در اختیار شما قرار می‌دهیم.