فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

استراتژی و مشاوره سازمانی

با خدمات مشاوره‌ای ما، استراتژی‌های‌تان را محک بزنید، شفاف کنید، کسب‌وکارتان را توسعه دهید و قدرتمند به‌پیش تازید.

برای رفع چالش‌های خود با تیم مشاوره ما در ارتباط باشید.

استراتژی روشن؛ کسب و کار قوی

در حالی که تعداد کثیری از سرمایه‌گذاری‌های انجام شده در صنایع کشور، به دلایل مختلف بازده مورد انتظار را نداشته و ضررهای جبران ناپذیری به ذی‌نفعان خود وارد کرده‌اند، سرمایه‌گذاران به شدت به دنبال شفافیت بیشتر طرح‌ها و بررسی خطرات و کمی‌سازی ریسک‌ها و مزیت‌های رقابتی آنها هستند.
بخش معدن و صنایع معدنی کشور که از موج جدید رشد قیمت‌های جهانی منتفع شده، تشنه سرمایه‌گذاری‌های جدید توسعه‌ای است که به شدت نیازمند تدقیق و پایش هستند تا از بروز خطاهای مشابه، اجتناب شود. تیم تخصصی آرمان آتورپات به شما کمک می‌کند با مدل‌های استاندارد و علمی، استراتژی‌های خود را محک زده، شفاف کنید و به بهترین شکل ممکن، منابع و ساختار سازمان خود را برای تحقق این استراتژی‌ها، تجهیز کنید. ما خدمات متنوعی را در این خصوص ارایه می‌دهیم؛ منجمله:

 • اولویت‌بندی فرصت‌های سرمایه‌گذاری و تدوین استراتژی سرمایه‌گذاری
 • تدوین استراتژی ورود و رشد
 • ارزیابی و بازتعریف سبد دارایی‌ها
 • ارزیابی سبد محصول و جایگاه‌یابی مجدد
 • تعریف مفاهیم سازمانی و سازمان‌دهی مجدد

ما با ارایه خدمات مشاوره اقتصادی، تحلیل بنیادی بازار و صنعت، تدوین استراتژی و ارایه سرویس‌های موضوعی، به مشتریان در عبور از دوره گذار فعلی به دوره پررقابت آتی کمک می‌کنیم.

ما چگونه به شما کمک می‌کنیم

تخصص و بینش عمیق تیم مشاوره‌ای ما به شما کمک می‌کند تا به بهترین شکل ممکن استراتژی‌های خود را محک زده، شفاف کرده و در قالبی موجه و جذاب، به سرانجام برسانید.
تیم مشاوران استراتژی و سازمان آرمان آتورپات، تجزیه و تحلیلی مستقل و مبتنی بر واقعیت‌ها از نقاط قوت و ضعف کسب و کارهای‌تان به شما ارایه می‌دهد و به شما کمک می‌کند با ارزیابی صحیح نتایج و پیامدهای سازمانی استراتژی‌هایی که دارید، منابع و ساختار سازمانی خود را به بهترین شکل ممکن برای دستیابی به اهداف خود تجهیز کنید. ما به شما کمک می‌کنیم با در نظر گرفتن تهدیدها و فرصت‌های پیشِ رو، کسب و کارتان را به شکل مناسبی سازمان‌دهی کرده و رشد دهید.

۱۳ +

سال سابقه فعالیت

۲۸۰ +

پروژه کاری

۵۰۰۰ +

گزارش مطالعاتی

به سوالات شما پاسخ می‌دهیم

ما با پاسخ به سوالات چالش‌برانگیزی که دارید، به شما در شفاف‌سازی استراتژی‌هایی که دارید و بهره‌وری ابزارهای رقابتی شما کمک می‌کنیم؛ پرسش‌هایی نظیر:

 • برای استفاده مطلوب‌تر از فرصت‌ها چه‌کار باید کرد و چگونه آنها را اولویت‌بندی کنیم؟
 • چگونه می‌توان از عملکرد رقبای داخلی و خارجی، الگو گرفت؟
 • به چه نحوی منافع مالی را پایدار کرده و به سود خود بیافزاییم؟
 • مدیریت زنجیره تامین، چطور می‌تواند به ارزش‌آفرینی بیشتر کسب و کار منجر شود؟
 • عملکرد عملیاتی و تجاری یک کسب و کار، چگونه با مشاغل مشابه مقایسه می‌شود؟
 • برای بهبود یک عملیات، چگونه باید برنامه‌ای را طراحی و اجرا کرد؟

با ما در ارتباط باشید...

سوالاتی که در مورد کسب و کار خود دارید را با ما در میان بگذارید.

راه‌کارهای ما

مشاوره اقتصادی

با شناخت دقیق و عمیقی که نسبت به عوامل تاثیرگذار صنعت داریم، به شما در تصمیم‌گیری در مهم‌ترین تصمیمات تجاری‌تان کمک می‌کنیم.

بهبود عملکرد

شاخص‌های بهره‌وری عملکرد شما را با بررسی دقیق وضعیت آنها، ارزیابی کرده و بهره‌وری شما را با توجه به وضعیت محیط صنعت و مزیت‌های شما و فرصت‌های پیشِ‌رو ارتقا می‌دهیم.

تحلیل صنعت

با تمرکز و تسلط بر عوامل تاثیرگذار محیط صنعت و محیط کلان، بینش عمیقی در خصوص وضعیت صنعت و تحلیل‌های مرتبط را در اختیار شما قرار می‌دهیم.