فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

مشاوره

ما شما را برای موفقیت در فضای پیچیده و پررقابت امروز، آماده کرده و به شما دانشی می‌دهیم تا بجای چشم‌انتظار تحولات آینده بودن، خالق آینده خود باشید.

برای رفع چالش‌های خود با تیم مشاوره ما در ارتباط باشید.

ما تاکنون بالغ بر صدها پروژه مطالعاتی و ارایه خدمات مشاوره اقتصادی موفق را به مشتریان خود، اعم از سازمان‌های دولتی، شرکت‌های بزرگ و کوچک معدن و صنایع معدنی کشور، شرکت‌های سرمایه‌گذاری و بانک‌ها ارایه داده‌ایم:

  • ما چالش‌های مشتریان‌مان را به فرصت‌های سودآور تبدیل کرده‌ایم
  • مشتریان‌مان با خدمات ما، درک عمیق‌تری از مسائل و چالش‌های پیش روی خود دارند
  • و توانسته‌اند در فضای رقابتی، عملکرد بهتری نسبت به رقبای خود داشته باشند

راه‌کارهای ما

ما شاه‌کلیدی برای حل چالش‌های مشتریان‌مان نداریم. ما اعتقاد داریم رفع چالش‌های مشتریان بدون توجه به ویژگی‌های منحصر بفرد آنها و فرصت‌ها و تهدید‌های پیشِ‌رو میسر نخواهد شد. به همین دلیل راه‌کارها و خدماتی که برای یک مشتری ارایه می‌دهیم، صرفا منحصر به همان مشتری است.

مشاوره اقتصادی

با شناخت دقیق و عمیقی که نسبت به عوامل تاثیرگذار صنعت داریم، به شما در تصمیم‌گیری در مهم‌ترین تصمیمات تجاری‌تان کمک می‌کنیم.

استراتژی و سازمان

با بهره‌گیری از دیدگاه‌های عمیق و یکپارچه تیم تخصصی، به شما در ارزیابی و عملیاتی‌ کردن استراتژی‌های‌تان، با بهینه‌سازی منابع و سازمان کمک می‌کنیم.

بهبود عملکرد

شاخص‌های بهره‌وری عملکرد شما را ارزیابی کرده و بهره‌وری شما را با توجه به وضعیت محیط صنعت، مزیت‌های شما و فرصت‌های پیشِ‌رو ارتقا می‌دهیم.

تحلیل صنعت

با تمرکز و تسلط بر عوامل تاثیرگذار محیط صنعت و محیط کلان، بینش عمیقی در خصوص وضعیت صنعت و تحلیل‌های مرتبط را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

ما با ارایه خدمات مشاوره اقتصادی، تحلیل بنیادی بازار و صنعت، تدوین استراتژی و ارایه سرویس‌های موضوعی، به مشتریان در عبور از دوره گذار فعلی به دوره پررقابت آتی کمک می‌کنیم.

کسب و کارها

کسب‌وکارهایی که ما به آنها خدمات مشاوره می‌دهیم، شامل تمامی شرکت‌های فعال در زنجیره ارزش معدن و صنایع معدنی شامل تولیدکنندگان، تامین‌کنندگان و ارائه دهندگان خدمات، شرکت‌های سرمایه‌گذاری، دولت و سازمان‌های حاکمیتی و همین‌طور بانک‌ها است:

شرکت‌های زنجیره ارزش

شرکت‌های زنجیره ارزش معدن تا محصولات نهایی شامل شرکت‌های تولیدی، صنایع پشتیبان مانند تامین‌کنندگان اساسی و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات هستند.

شرکت‌های سرمایه‌گذاری

طی چند دهه گذشته، شرکت‌های سرمایه‌گذاری مختلفی یا در حوزه معدن و صنایع معدنی سرمایه‌گذاری کرده‌اند و یا شرکت‌ها تخصصی برای سرمایه‌گذاری در این حوزه شکل گرفته‌اند.

بانک‌ها

بانک‌ها از ذینفعان حوزه معدن و صنایع معدنی به حساب می‌آیند که به عنوان تامین‌کننده مالی طرح‌ها و پروژه‌های صنعتی در حوزه معدن، صنایع معدنی و فلزی فعالیت می‌کنند.

دولت و حاکمیت

دولت به منظور توسعه بخش معدن و صنایع معدنی همواره اقدامات مختلفی مانند تدوین طرح‌های جامع ملی، طراحی استراتژی‌های حاکمیتی و ارائه برنامه‌های راه‌بردی را در دستور کار دارد.

ما به شما کمک می‌کنیم

  • تجزیه و تحلیل مناسب‌تری از فرصت‌های و چالش‌های پیش روی خود داشته باشید
  • با دریافت خدمات مشاوره مبتنی بر عوامل بنیادی بازار، بهتر و مطلوب‌تر تصمیم بگیرید
  • با ارزیابی دقیق عملکرد، به طور موثری بهبود عملکردتان در مواجهه با چالش‌ها را مدیریت کنید
  • با سناریوپردازی‌های ما، آماده مواجهه با ریسک‌ها و عدم قطعیت‌ها باشید
  • مزیت رقابتی بیشتری را با فهم عمیق‌تر عوامل تاثیرگذار محیط کلان و محیط صنعت کسب نمایید
  • استراتژی‌های خود را با دیدگاه‌های دقیق و جامع مشاوران ما، محک بزنید

۱۳ +

سال سابقه فعالیت

۲۸۰ +

پروژه کاری

۵۰۰۰ +

گزارش مطالعاتی

مشتریان

مشتریان

سازمان‌های دولتی، اعم از وزارت صمت، معاونت‌ها و شرکت‌های زیرمجموعه، شرکت‌ها و صنایع مطرح تولیدی و پشتیبان در زنجیره فولاد، آلومینیوم، مس، روی و سرب، شرکت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه معدن و صنعت، بانک‌ها، شرکت‌های دانش‌بنیان و دانشگاه‌های مطرح کشور از جمله مشتریان ما هستند.

پروژه‌ها

پروژه‌ها

تدوین دو طرح‌ جامع مس و طلای کشور، مطالعات شناسایی و اولویت‌بندی فرصت‌های سرمایه‌گذاری معادن و صنایع معدنی مناطق محروم، مطالعات زنجیره ارزش فولاد و فلزات غیرآهنی کشور، مطالعات بازار و صنعت محصولات زنجیره سنگ‌آهن، آلومینیوم، مس، سرب و روی، طلا و ... از جمله پروژه‌های ما هستند.

تیم حرفه‌ای ما

تیم حرفه‌ای ما

کیفیت خدمات ارائه شده در حوزه مشاوره اقتصادی به کیفیت نیروی انسانی آن وابسته است. به همین دلیل ما اقدام به پیاده‌سازی نظام آموزشی اختصاصی به منظور آماده‌سازی نیروهای تازه‌وارد و هم‌چنین آموزش مستمر حین کار پرسنل کرده و تیمی مجرب و آموزش‌دیده در اختیار داریم.

با ما در ارتباط باشید...

سوالاتی که در مورد کسب و کار خود دارید را با ما در میان بگذارید.