فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

مشاوره بهبود عملکرد

با بهبود پایدار عملکرد خودتان به کمک مشاوران ما، سودتان را حداکثر کنید.

برای رفع چالش‌های خود با تیم مشاوره ما در ارتباط باشید.

افزایش بهره‌وری؛ کاهش هزینه‌ها

شرایط بازارهای مختلف و شدت رقابت در آن‌ها باعث شده فعالان بازار برای مدیریت ریسک‌های مختلف و بهبود عملکرد مالی، به صورت پیوسته‌ای بر بهبود عملکرد خودشان متمرکز باشند.
مشتریان ما به واسطه خدمات ارایه شده توسط شرکت آرمان آتورپات توانسته‌اند بهره‌وری فعالیت‌های خود را افزایش دهند و با افزایش راندمان فرایند فروش و یا مدیریت بهای تمام شده محصولات خود، سالانه میلیاردها تومان به سود خود بیفزایند. این موضوع ضمن حفظ ارتقای جایگاه رقابتی، بهبودهای پایداری را در کسب و کارهای آن‌ها موجب شده است. خدمات ما در این حوزه، طیف وسیعی از نیازهای شما را پوشش می‌دهد؛ از جمله:

 • شناسایی و اولویت‌بندی فرصت‌های بهینه‌سازی
 • توسعه برنامه‌های بهینه‌سازی، تامین منابع و برنامه‌های اجرایی
 • مشاوره کاربردی مبتنی بر تجربه و روابط صنعتی
 • ارائه برنامه‌ها و منابع تامین مالی به منظور تبیین یک طرح سرمایه‌گذاری مبتنی بر شواهد عینی
 • فرصت‌های بهینه‌سازی تدارکات و زنجیره تامین

ما با ارایه خدمات مشاوره اقتصادی، تحلیل بنیادی بازار و صنعت، تدوین استراتژی و ارایه سرویس‌های موضوعی، به مشتریان در عبور از دوره گذار فعلی به دوره پررقابت آتی کمک می‌کنیم.

ما چگونه به شما کمک می‌کنیم

صاحبان و مدیران هر کسب و کاری، همواره به دنبال افزایش کارایی و بهبود عملکرد کسب و کار خود هستند که اغلب استفاده از تجارب شخصی، مشاوران حقیقی و تجربه و دانش موجود در سیستم، اولین راهکارهای پیشِ روی آنها برای رسیدن به چنین هدفی است. استفاده از چنین راهکارهایی گرچه در کوتاه مدت و به صورت مقطعی می‌تواند مفید باشد، ولی پتانسیل استفاده از تجارب وسیع مشاوران حقوقی و دیدگاه‌های جدید و غیرتکراری آنها را نادیده می‌گیرد.

تیم تخصصی ما با رویکردی دانش‌محور و با در اختیار داشتن مجموعه‌ای وسیع از تجربیات عملی در حوزه معدن و صنایع معدنی، تجزیه و تحلیل‌هایی در کلاس جهانی به شما ارایه می‌دهد که شما را در چگونگی افزایش پایدار عملکرد کسب و کارتان یاری می‌دهد. ما به شما کمک می‌کنیم درک روشن، کلان و عمیقی از تغییرات عوامل تاثیرگذار محیط کلان و محیط صنعت بر کسب و کارتان داشته باشید و گام‌های آتی خود را دقیق‌تر و باثبات‌تر بردارید.

سوابق کاری متعدد ما در ارایه خدمات مشاوره به بخش معدن و صنایع معدنی، مشاوران تخصصی و همین‌طور بانک‌های اطلاعاتی انحصاری که در اختیار داریم، به مشتریان ما اطمینان می‌دهد که بهترین توصیه‌ها را برای بهبود عملکردشان دریافت می‌کنند.

۱۰ +

سال سابقه فعالیت

۲۶۰ +

پروژه کاری

۴۵۰۰ +

گزارش مطالعاتی

به سوالات شما پاسخ می‌دهیم

سوالات متنوع و متعددی در خصوص چگونگی ارزیابی و ارتقای بهره‌وری ممکن است از سوی شما مد نظر باشد که ما به آنها بهترین پاسخ‌ها را می‌دهیم؛ پرسش‌هایی نظیر:

 • چه اقداماتی برای عارضه‌یابی وضعیت موجود و شناسایی فرصت‌های بهبود عملکرد باید انجام شود؟
 • رقبای داخلی و خارجی چه عملکردی دارند و چگونه می‌توان از آنها الگو گرفت؟
 • بهره‌وری فعالیت‌ها و کسب و کارهای مختلف را چگونه می‌توان با هم مقایسه کرد؟
 • فرایند شناسایی و اولویت‌بندی فرصت‌های بهبود عملکرد، چگونه باید انجام شود؟
 • با چه مکانیزمی ارتقای بهره‌وری را به بهبود شاخص‌های مالی پیوند دهیم؟
 • با چه برنامه‌ای می‌توان یک فرایند بهبود عملکرد را به بهترین شکل ممکن عملیاتی کرد؟

با ما در ارتباط باشید...

سوالاتی که در مورد کسب و کار خود دارید را با ما در میان بگذارید.

راه‌کارهای ما

مشاوره اقتصادی

با شناخت دقیق و عمیقی که نسبت به عوامل تاثیرگذار صنعت داریم، به شما در تصمیم‌گیری در مهم‌ترین تصمیمات تجاری‌تان کمک می‌کنیم.

استراتژی و سازمان

با بهره‌گیری از دیدگاه‌های عمیق و یکپارچه تیم تخصصی، به شما در ارزیابی و عملیاتی‌ کردن استراتژی‌های‌تان، با بهینه‌سازی منابع و سازمان کمک می‌کنیم.

تحلیل صنعت

با تمرکز و تسلط بر عوامل تاثیرگذار محیط صنعت و محیط کلان، بینش عمیقی در خصوص وضعیت صنعت و تحلیل‌های مرتبط را در اختیار شما قرار می‌دهیم.