فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

چارچوب بازار

محیط کلان کسب‌وکار کشور را بشناسید

برای دریافت پیش‌بینی قیمت‌ها با تحلیلگران ما در ارتباط باشید.

آنچه در چارچوب بازار ارایه می‌دهیم

محیط کسب‌وکار، اگرچه از وضعیت اقتصاد کلان تاثیر می‌پذیرد، عوامل متفاوتی چون مسایل سیاسی، رویدادهای کلان اجتماعی، چالش‌های زیست‌محیطی و وضعیت تکنولوژیکی کلان کشور نیز محیط کسب‌وکار را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. چارچوب بازار فلزات‌پلاس شامل خدمات زیر می‌شود:

  • مهم‌ترین اخبار سیاسی کشور
  • آمار مهم و به‌روز اجتماعی
  • وضعیت تجارت ماشین‌آلات و قطعات
  • شاخص‌های کلیدی اقتصاد کلان
  • آخرین وضعیت محیط زیست

تحلیل‌های بازار و پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت فلزات‌پلاس، به‌مثابه فانوس راه و بادبانی است که یک بنگاه اقتصادی در دریای متلاطم بازار را با آرامش خیال به ساحل موفقیت می‌رساند.

محیط کلان کسب‌و‌کار

محیط کسب‌وکار ایران، ارتباط تنگاتنگی با دیپلماسی خارجی دارد؛ با این حال، نبود آمار جامع از وضعیت اجتماعی نظیر بیکاری، موقعیت بازارهای مالی نظیر بورس، شدت آلودگی هوا در کلان‌شهرها و روند تکنولوژیکی کشور، نگاه کلان کسب‌وکارها را محدود می‌سازد.

مزیت‌های فلزات‌پلاس برای فعالان بازار

  1. بازتاب مهم‌ترین اخبار سیاسی کشور
  2. انتشار شاخص‌های کلیدی اقتصاد کلان در کشور
  3. مهم‌ترین آمار به‌روز اجتماعی و زیست‌محیطی کشور
  4. آخرین وضعیت تجارت ماشین‌آلات و قطعات در کشور

با ما در ارتباط باشید...

با فلزات‌پلاس، فردا را متمایز خلق کنید...

سایر خدمات فلزات‌پلاس...

افق بازار

پیش‌بینی قیمت فلزات در بازارهای جهانی و نرخ تسعیر ارز به‌ویژه دلار در بازار داخلی، برای آینده کوتاه و میان‌مدت در این خدمات از فلزات پلاس ارایه می‌شود.

نبض بازار

ارایه و تحلیل قیمت‌ها و شاخص‌ها در بازارهای جهانی و داخلی شامل بورس فلزات لندن، بورس آتی شانگهای و بورس کالای ایران در این خدمات فلزات پلاس انجام می‌شود.

نظرسنجی بازار

نتیجه آرای تحلیل‌گران و فعالان بازار در خصوص آینده کوتاه‌مدت بازار کامودیتی در جهان و ارز در ایران که به‌طرق متفاوت جمع‌آوری شده است، در این خدمات فلزات پلاس نشان داده می‌شود.

ذره‌بین بازار

ارایه تحلیل از آمار و عملکرد صنعت در جهان و ایران شامل تجارت جهانی محصولات، نرخ بهره‌برداری داخلی صنعت و میزان تولید و موجودی انبار شرکت‌های فعال در این خدمات فلزات پلاس انجام می‌گیرد.

روی خط بازار

چکیده و تحلیل آخرین اخبار مهم و موثر بر بازار جهانی و داخلی به‌همراه گفت‌وگو با فعالان صنعت و بازار ارز کشور با موضوع مهم‌ترین مسایل و رویدادها در این خدمات فلزات پلاس قرار گرفته است.