فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

شرکت‌های زنجیره ارزش

تمامی شرکت‌های فعال در زنجیره ارزش معدن و صنایع معدنی شامل تولیدکنندگان، مصرف‌کنندگان و تامین‌کنندگان کالا و خدمات، از خدمات مشاوره اقتصادی ما بهره می‌برند.

برای رفع چالش‌های خود با تیم مشاوره ما در ارتباط باشید.

شرکت‌های مختلفی در طول زنجیره ارزش معدن تا محصولات نهایی فلزی فعالیت می‌کنند که آن‌ها را می‌توان در سه گروه شرکت‌های تولیدی، صنایع پشتیبان مانند تامین‌کنندگان اساسی و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات دسته‌بندی کرد. این زنجیره از حلقه اکتشافات معدنی شروع شده و شامل حلقه‌های دیگری نظیر استخراج، فرآوری معدنی، ذوب و پالایش، تولید محصولات نیمه‌ساخته و محصولات نهایی فلزی است که به‌جز حلقه اکتشافات که صرفا شرکت‌های ارائه دهنده خدمات در آن فعال هستند، در بقیه حلقه‌های زنجیره ارزش، هر سه گروه از شرکت‌های مذکور فعالیت می‌کنند.

تمامی این شرکت‌ها به نحوی متاثر از روندهای حاکم بر بازار و صنعت زنجیره صنایع معدنی هستند و به همین دلیل از مشتریان بالقوه شرکت آرمان آتورپات محسوب می‌شوند. طیف وسیع خدمات مشاوره اقتصادی ارائه شده توسط شرکت آرمان آتورپات، باعث شده است هر یک از ذی‌نفعان صنعت، با بهره‌مندی از خدمات مشاوره‌ای این شرکت، عملکرد خود را در حوزه‌های سرمایه‌گذاری، فعالیت‌های تولیدی و سودآوری بهبود بخشند؛ برخی از مهم‌ترین خدمات قابل ارائه به شرکت‌های فعال در زنجیره ارزش شامل موارد زیر است:

  • تحلیل روندهای بازار و صنعت
  • مطالعات بازار و مطالعات فرصت‌یابی
  • تدوین استراتژی ورود و رشد
  • ارزیابی عدم قطعیت و ریسک و سناریوپردازی
  • ارزیابی و بازتعریف سبد دارایی‌ها و پروژه‌ها
  • فرصت‌های بهینه‌سازی تدارکات و زنجیره تامین
  • ارزیابی و الگوبرداری رقبا در سطوح واحد، شرکت و کشور
  • سناریوپردازی به منظور تعیین ریسک‌های مطلوب و نامطلوب

کاملا تخصصی حوزه معادن و صنایع معدنی

ما خدمات خود را به صورت تخصصی در حوزه معادن و صنایع معدنی متمرکز کرده‌ایم. این موضوع باعث انباشت دانش تخصصی در مشاوران و کارشناسان شرکت و ایجاد بینشی عمیق از عوامل تاثیرگذار مختلف بر صنعت و عملکرد بنگاه‌های اقتصادی فعال این حوزه شده است.

۱۰ +

سال سابقه فعالیت

۲۶۰ +

پروژه کاری

۴۵۰۰ +

گزارش مطالعاتی

راه‌کارهای ما

مشاوره اقتصادی

با شناخت دقیق و عمیقی که نسبت به عوامل تاثیرگذار صنعت داریم، به شما در تصمیم‌گیری در مهم‌ترین تصمیمات تجاری‌تان کمک می‌کنیم.

استراتژی و سازمان

با بهره‌گیری از دیدگاه‌های عمیق و یکپارچه تیم تخصصی، به شما در ارزیابی و عملیاتی‌ کردن استراتژی‌های‌تان، با بهینه‌سازی منابع و سازمان کمک می‌کنیم.

بهبود عملکرد

شاخص‌های بهره‌وری عملکرد شما را با بررسی دقیق وضعیت آنها، ارزیابی کرده و بهره‌وری شما را با توجه به وضعیت محیط صنعت و مزیت‌های شما و فرصت‌های پیشِ‌رو ارتقا می‌دهیم.

تحلیل صنعت

با تمرکز و تسلط بر عوامل تاثیرگذار محیط صنعت و محیط کلان، بینش عمیقی در خصوص وضعیت صنعت و تحلیل‌های مرتبط را در اختیار شما قرار می‌دهیم.