فرصت‌های شغلی
ویرایش کنید

فرآیند استخدام

برای مواجهه و ارایه راهکار برای چالش‌های جدید، متنوع و متغیری که دنیا با آن روبروست، ما به نیروی انسانی خلاق، باهوش و متعهد خود متکی هستیم؛ همکاران ما، دلیل ارتقای سازمان ما و توانمندی آن در مواجهه و ارایه راهکارهای هوشمندانه و نوآورانه برای این چالش‌ها هستند.

با تیم مشاوره ما در ارتباط باشید.

با ما، تجربه مثبتی از مراحل استخدام خواهید داشت

برای ما شور و اشتیاق شما و تجربه مثبت شما در حین مراحل استخدام بسیار حائز اهمیت است. از این رو، در فضایی کاملا محترمانه، حرفه‌ای و شفاف، تجربه‌ای مثبت از انجام منظم و مطلوب مراحل استخدام را با ما خواهد داشت.

رعایت مساوات و شایسته‌سالاری در فرآیند جذب نیرو برای ما بسیار مهم است

ما به اصل برتری ضابطه به رابطه، پایبند هستیم. علاوه بر آن، ما به دنبال افراد شایسته و تشنه یادگیری هستیم؛ از این رو از تمامی افراد، حتی افرادی بدون هیچ سابقه کاری و هیچ تجربه‌ای، برای همکاری دعوت می‌کنیم.

مراحل استخدام شرکت آرمان آتورپات

ارسال رزومه

در مرحله نخست، متقاضیان علاقه‌مند در هر زمان می‌توانند برای یکی از حرفه‌های شغلی ما درخواست همکاری خود را ارسال کنند. برای این منظور ما خواهشمند هستیم تا رزومه‌های خود را از طریق وب‌سایت (لینک پایین صفحه) یا به آدرس شرکت ارسال کنید.

ارزیابی مقدماتی

در مرحله دوم فرآیند استخدام، رزومه‌های دریافت شده، توسط تیم کارشناسان ما ارزیابی مقدماتی می‌شوند و افرادی که دارای پتانسیل‌های لازم برای همکاری با ما باشند، انتخاب شده و به مرحله بعد منتقل می‌شوند.

مصاحبه مقدماتی تلفنی

در مرحله سوم، کارشناسان ما با شما تماس می‌گیرند تا از تجارب شما، مهارت‌های حرفه‌ای و اجتماعی شما آگاه شوند. در این تماس، توضیحاتی کلی از فرصت شغلی مورد نظر نیز به متقاضی ارایه می‌شود. همچنین در این مرحله، پیجویی از علایق شما و دلایل انتخاب شما برای همکاری با ما نیز انجام می‌شود. در صورت تطابق با معیارها، برای انتقال به مرحله بعد فرآیند جذب و مصاحبه حضوری با شما هماهنگ خواهند کرد.

ارزیابی حضوری شخصیتی

در مرحله چهارم که زمان و تاریخ مصاحبه حضوری از پیش با شما هماهنگ شده، شرح کار با جزئیات بیشتری در اختیار متقاضی قرار می‌گیرد. همچنین ارزیابی شخصیتی فرد در این مرحله و به صورت حضوری، با هدف شناسایی روحیه افراد و تطبیق‌پذیری آن‌ها با محیط کاری سازمان، ارزیابی می‌شود. این مرحله، مهم‌ترین مرحله در فرآیند جذب نیروی کار برای ما به‌حساب می‌آید.

ارزیابی مهارت

در آخرین مرحله از ارزیابی‌ها، با توجه به فرصت شغلی مورد نظر متقاضی، مهارت‌های پایه‌ای افراد برای فعالیت در حرفه مورد نظر ارزیابی می‌شود. این مرحله عموما به صورت غیر حضوری است و آیتم‌های مورد نظر برای ارزیابی به ایمیل افراد ارسال می‌شود. متقاضیان برای پاسخ، مدت زمانی مشخصی مهلت خواهند داشت؛ از این رو، پیش از زمان ارسال با متقاضیان هماهنگ خواهد شد.

همکاری آزمایشی

در صورت کسب حداقل امتیاز مورد قبول با شما برای آغاز همکاری آزمایشی تماس گرفته خواهد شد. در این مرحله، تمامی مدارک لازم مورد نیاز برای حضور در دفتر شرکت به اطلاع شما رسانده خواهد شد. تمرکز اصلی از این مرحله این است که متقاضی علاقه‌مندی خود به شغل مورد نظر را بسنجد.

عقد قرارداد همکاری

در نهایت در صورت عبور موفقیت‌آمیز از مرحله ششم از فرآیند جذب با متقاضی از تاریخ ابتدای حضور ایشان در دفتر، قرارداد رسمی مطابق با قوانین کار بسته می‌شود.

برای آشنایی با فرصت‌های شغلی موجود در مجموعه شرکت آرمان آتورپات، کلیک کنید...